KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Kopparstick 8214444
nr 821 4444
Kopparstick
Carl XIV Johan, 60 x 40 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 22 april 2013
kl 20:09:12
800 kr
600 kr
900 kr